• Kartaltepe Mh. İncirli Cd. Deniz Apt. 74/20

Avukata Sor

Arslan Hukuk & Danışmanlık

Arslan Hukuk & Danışmanlık olarak sorularınızı önemsiyor; cevaplarını bulamadığınız, sormak istediğiniz her şey için size yardımcı oluyoruz. Hemen sağ taraftaki formu doldurarak sorunuzu sorabilir, cevabını bulamadığınız soruların cevaplarını Arslan Hukuk & Danışmanlık olarak doğru bilgi ilkeleriyle cevaplarını alabilirsiniz.

Avukatlara nasıl soru sorabilirim?

Merhaba, öncelikle internet sitemize hoş geldiniz. Avukata sor sayfamızın üst – sağ bölümünde bulunan formu bilgileriniz ve soracağınız sorular ile ilgili bilgileri doldurmanız gerekmektedir. Doldurduktan sonra Arslan Hukuk & Danışmanlık olarak sizlere doğru ve hızlı bilgi ilkelerine dayanarak cevaplarını iletiyoruz.

Soru ve kişisel bilgilerimin gizliliği nasıl korunuyor?

Arslan Hukuk & Danışmanlık olarak kişisel verilerin korunması ilkelerine dayanarak bilgilerinizi herhangi bir şekilde 3.şahıslar ile paylaşmamaktayız. Tüm sorularınızı avukatlarımıza özel olarak veya açık olarak sorabilir, cevaplarını hızlı bir şekilde alabilirsiniz.

Sorularımın cevabını ne kadar sürede alabiliyorum?

Arslan Hukuk & Danışmanlık olarak bizlere sorduğunuz soruları ortalama 24 – 48 saat içerisinde cevaplamaktayız. Bazı durumlarda süreç uzayabilmekte ancak cevaplarını en kısa sürede cevaplayacağımıza emin olabilirsiniz.

Sorunuzu Buraya Giriniz

  Yasal Uyarı

  Web sitemiz, Türkiye Barolar Birliği’nin reklam yasağı sınırlamaları ve mesleki kurallarına tabidir. www.hasanarslan.av.tr üzerinden yayın yapan web sitemiz sadece bilgi amaçlıdır. Yayınlanan bilgi ve belgeler hukuki tavsiye niteliğinde olmayıp avukat müvekkil ilişkisi kurmaya yönelik değildir. Ayrıntılı bilgi ve sorularınız için iletişim formunu kullanabilirsiniz.

  Avukata Sor Biz Sizi Arayalım Hemen Ara

  Sorularınıza cevap bulun.

  HER SORUDA BURADAYIZ

  Bilgileriniz bizimle güvende kalacak.
  Merak etmeyin, kişisel verileriniz bizimle güvende.