• Kartaltepe Mh. İncirli Cd. Deniz Apt. 74/20

Hakkımızda

Arslan Hukuk & Danışmanlık

Separator

Arslan Hukuk ve Danışmanlık, Av. Hasan Arslan’ın öncülüğünde 2003 yılından itibaren faaliyet gösteren, tecrübeli ve kurumsal bir hukuk bürosudur. Büromuzda siz değerli müvekkillerimizin her türlü hukuki talep ve sorunlarına çözüm sağlayacak alanında uzman 7 avukat çalışma arkadaşımız bulunmaktadır. Ayrıca, vergi hukuku alanına uzman bir vergi danışmanı ile gümrük ve dış ticaret mevzuatına hakim gümrük müşaviri danışman çalışma arkadaşlarımız da bulunmaktadır.

Meet Jhon T. Peskin

MİSYONUMUZ

Hukuk hizmetini, müvekkillerimizle karşılıklı güven ilişkisi içinde kurup, yenilikçi bir yaklaşımla müvekkillerimize sunmaktır. Bu bağlamda hukuk büromuz, müvekkillerimizin hukuki talepleri ile birebir ilgilenmeyi, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, profesyonel yönetim anlayışını, detaylı çalışmayı, bilgilendirmeyi, teknoloji kullanımı ve paylaşımı esas alan şeffaf ve mesleki etik değerlere bağlı bir anlayışla evrensel hukuk normlarına uygun, güvenilir ve etkin bir şekilde çözüme kavuşturmayı amaç edinmiştir.

Büromuz, adalet ve hukuk devleti kavramlarını ilke edinerek, hukukun tüm alanlarında, avukatlık meslek ilke ve kurallarından ödün vermeksizin, müvekkil odaklı, hızlı, etkili, yenilikçi bir çalışma anlayışı ile hukuk mücadelesine ve çalışmalarına devam etmektedir.

Meet Stephan H. Peskin

VİZYONUMUZ VE DEĞERLERİMİZ

Uluslararası standartlarda hukuki danışmanlık hizmetleri ve konusunda uzmanlaşmış seçkin hukukçu kadrosu ile hukuki çözümler sunarak Türkiye‘de akla gelen hukuk bürosu olmaktır.

Güzel bir hukuk mesajı

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip.

- Ayberk ÇAKIR (Örnek Kişi)

DEĞERLERİMİZ

 1. İş ahlakı ve disiplin
 2. Proaktiflik
 3. Girimcilik
 4. Samimi yaklaşım ve etkili iletişim
 5. Kaliteli ve hızlı hizmet anlayışı
 6. Yaratıcı, yenilikçi ve çözüm odaklı çalışma prensibi
 7. Şeffaflık
 8. Müvekkillerimize ait tüm bilgilerin gizliliğine büyük önem veririz.
 9. Müvekkillerimiz için etkin bir hukuki koruma sağlamak en önemli görevimizdir.
 10. Başarıyı hedefler ve sonuç odaklı çalışırız.
 11. Müvekkiller hukuki süreç içerisindeki tüm gelişmelerden her zaman haberdardır. Müvekkillerimizin fikirleri ve deneyimleri bizim için çok değerlidir.
 12. Üstlendiğimiz işin sorumluluğunu hukuki sürecin başından sonuna kadar, ciddiyetle ve kararlılıkla taşırız.
 13. Güvenilir, şeffaf ve hesap verebilir bir organizasyonumuz vardır. Müvekkillerimiz hukuki süreçlerin mali ve hukuki yönleri hakkında düzenli olarak bilgilendirilir.
 14. Avukatlık mesleğini, mesleğin onuruna yakışır bir şekilde icra ederiz.
 15. Ekip çalışmasının gücüne inanırız.
 16. İşimizi yaparken teknolojiyi etkin bir şekilde kullanırız.

Çözüm Ortaklarımız

Avukata Sor Biz Sizi Arayalım Hemen Ara

Sorularınıza cevap bulun.

HER SORUDA BURADAYIZ

Bilgileriniz bizimle güvende kalacak.
Merak etmeyin, kişisel verileriniz bizimle güvende.